11 Listopada to jeden z najważniejszych dni w naszym kalendarzu. Obchodzimy wtedy Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku 11 Listopada to dzień wyjątkowy, ponieważ celebrowaliśmy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nasza Szkoła włączyła się w obchody stulecia odzyskania niepodległości bijąc rekord. 9 listopada o godzinie 11.11 we wszystkich szkołach został odśpiewany czterozwrotkowy hymn . Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście równo o  godzinie 11.11 odśpiewali hymn Polski. To był początek uroczystości. Grupa teatralna pod opieką Pani ze świetlicy uświetniła to święto wspaniałym przedstawieniem pt.”Pociąg do wolności”. Było również wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.