Miło nam poinformować, że działająca w naszej szkole grupa teatralna „Strefa Bonifacy” stworzyła wideoklip pt. „O nas dla Was”, który był prezentowany w ramach V edycji Kursu dla Instruktorów Teatralnych Teatru Ochoty w Warszawie. Na gali finałowej, która odbyła się 24.04 nasz wideoklip został bardzo dobrze przyjęty: dostaliśmy wiele gratulacji i bardzo dobrych recenzji. Tym bardziej jesteśmy dumni z uczniów, którzy nie tylko użyczyli swojego głosu, nadali nową interpretację wielu znanym tekstom rapowym, ale przede wszystkim współtworzyli scenariusz „O nas dla Was”.

O NAS DLA WAS to zapis audio codziennych trosk i radości dzieciaków wychowujących się na warszawskiej Pradze. Pośród bloków, na betonowych podwórkach młodzi ludzie poznają twarde zasady, którymi rządzi się Praga. Tu szybciej trzeba dorosnąć, umieć sobie poradzić, rodzice nie rozpieszczają swoich dzieci, a lojalność przyjaciół to najwyższa wartość. Scenariusz powstał w oparciu o teksty piosenek rapowych wybranych przez aktorów Grupy „Strefy Bonifacy”. Podkład muzyczny – Tomasz Markanicz – który w naszej szkole uczy muzyki, historii i plastyki, wraz z zespołem Diomede