Szanowni Rodzice!

Zapraszamy do udziału w ,,Warsztatach Umiejętności wychowawczych”.

Celem warsztatów jest: Jak najlepsze wywiązywanie się z zadań rodzicielskich.

Cel ten będziemy starali się osiągać poprzez:

Pogłębianie wiedzy na temat metod wychowawczych dzieci.

Uświadamianie sobie, co to znaczy być rodzicem.

Szukanie odpowiedzi, jak najlepiej wypełniać rolę matki czy ojca.

Poznawanie rozwoju psychicznego swojego dziecka.

Ubocznym skutkiem warsztatu jest lepsze poznanie samego siebie!

Warsztaty są prowadzone w oparciu o metodę E. Mazlish i A. Faber oraz T. Gordona

Uczestnicy warsztatu.

Warsztaty są przeznaczone dla rodziców dzieci w każdym wieku. Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z warsztatów, to trzeba zarezerwować sobie czas tak, aby nie opuszczać zajęć.

Organizacja i zasady zgłaszania rodziców na warsztat.

Warsztaty mają charakter aktywnych zajęć z rodzicami. Program warsztatu obejmuje cykl 10 spotkań, które będą odbywać się 1 raz w tygodniu przez  ok. 2,5 godziny na terenie Poradni przy ul. Kaspijskiej 16A w Warszawie. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to środa 25 października 2017 r., w godzinach 17.00- 19.30. Zajęcia są bezpłatne.

O zakwalifikowaniu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy zgłaszać swój udział telefonicznie do sekretariatu Poradni.  tel.: 22 642 69 20

Zapisy trwają do 18 października 2016 roku.

Zajęcia prowadzone będą przez: mgr Małgorzatę Jarnuszkiewicz i Barbarę Konarzewską-Szwalbe

Zapraszamy J