31 stycznia 10-ro uczniów naszej szkoły wzięło udział w wyjściu do Room Escape– super miejsca, które bawi, integruje, motywuje do myślenia,uczy, przede wszystkim jednak zapewnia super rozrywkę,dostosowaną do wieku uczestników. Nasi uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy i kolejną godzinę spędzili zamknięci w tajemniczych pokojach-Piwnicy oraz pokoju Indiany Jonesa. Zadanie polegało na rozwiązaniu wielu zagadek w efekcie czego mogli otworzyć drzwi pokoju i go opuścić.Ileż było śmiechów,strachu(Piotrek;) krzyków….;)…Obydwie grupy poradziły sobie z zadaniami wyśmienicie i udało im się opuścić pokoje przed czasem. Wszystkim się podobało,nie marudzili nawet,że trzeba wrócić jeszcze na kilka godzin do szkoły…. Room Escape zapewnił nam super zabawę,poczuliśmy się przez chwilę odkrywcami,podróżnikami a przede wszystkim zwartą grupą, która dąży uparcie do tego samego celu.Dziękujemy i miejsce polecamy.