Grupa uczniów z naszej szkoły, której nie obca jest sztuka aktorska, bierze udział w cyklicznych warsztatach teatralnych organizowanych przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie. Zajęcia prowadzi Edyta Ganc, teatrolog, instruktor teatralny, trener kreatywności. Absolwentka Teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Camerimage Film School oraz Studia Teatralnego „Hyde Park”. Ukończyła również Akademię Fotografii oraz Studium Psychoterapii metodą Psychologii Procesu. Reżyser spektakli dokumentalnych. Współzałożycielka stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna oraz grupy teatralnej Teatr Tadam.
Efektem warsztatów będzie spektakl teatralny, którego premiera odbędzie się na scenie Teatru Staromiejskiego w Warszawie. Trzymamy kciuki za naszych wspaniałych aktorów!!!!